Turkey

1001 FM

1001 FM

Dost Medya Grubu bünyesinde yayın yapan 1001 FM tarz olarak arabesk, fantazi ve THM-TSM belirlemiştir. Mustafakemalpaşa ve köylerine ulaşmakta olan 1001 FM tamamen dinleyicilerinin isteklerine yönelik yayın yapmaktadır. Radyo Derman Derman Gibi Radyo 1001 FM Damar FM Arabesk Radyo,radyo dinle,damar.
Biber FM

Biber FM

Biber FM web sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat yayınlarımızı canlı olarak dinleyebilirsiniz. Eskişehir yerel yayın 107,5 FM üzerinden, 80 km çaplık bir alana sesini duyurmaktadır. Eskişehir ve çevre ilçelerimizden bizleri net olarak da dinleyebilirsiniz. “Acısıyla Tatlısıyla” sloganı ile Eskişehir ve çevresinde karasal yayın üzerinden dinlebilmektedir. Türk sanat müziği, Türk halk müziği, Fantazi ve Arabesk şarkılar çalmaktadır.
Bizim FM

Bizim FM

En hit ve nostaljik şarkılardan oluşan, köklü bir müzik arşivine sahip ve internetten 7 gün 24 saat kesintisiz Mp3 kalitesindeki yayınlarıyla RadyoBizimFM, 2003 yılından günümüze dinleyenlerine en iyiyi sunmayı hedeflemiş ve bunların yanı sıra gündemi takip eden güncelliğiylede dikkatleri çeken bir radyo olması dinleyenlerin tercih sebebidir.
İstanbul FM

İstanbul FM

İstanbul FM, 24 saat boyunca Türkçe pop müziğin en güncel şarkılarına, bunun yanı sıra unutulmayanlarına ama en önemlisi de her zaman kaliteli olanlarına yer vermekle birlikte, günü saatlere bölen programlarla içinde bulunduğunuz anı en olumlu şekilde değerlendirmenizi sağlayan bir radyodur.
Kilis Sultan Radyo

Kilis Sultan Radyo

Sultan Radyo, 106.0 frekansında Kilis ili merkezli yayın yapan yerel bir radyodur. Kilis Sultan Radyo Yay. A.Ş. bünyesinde bulunmaktadır. Kilis Radyoları arasında bölgesinde ilgiyle yakından takip edilen ve sevilen bir radyodur. Bölgede sınırlı sayıda yayın yapan yerel radyolardan birisidir.
Lounge FM

Lounge FM

Surfing through downtempo, bossa nova, nu-jazz, trip-hop and related genres, Lounge FM 96 is known for the almost-addictive events, in addition to this unusual selection.
Mersin FM

Mersin FM

Mersin FM kısa sürede bölgesinde en çok dinlenen radyo olma başarısını göstererek sektöründe tartışmasız lider konuma yükselmiştir. 1992 Yılında Mersin FM 104.6 ile yerel radyo yayıncılığı faaliyetine başladık. Mersin FM 104.6 Mersin’in ilk özel radyolarından olup kurucusu Hasan Nevzat TEPE’ dir.Kanuni düzenlemelerden sonra şirketleşerek TEPE RADYO TV.İŞL.SAN.TİC.A.Ş bünyesinde yayın hayatını sürdürmüş ve gördüğü büyük ilgi sonrasında prodüksiyon ve radyo yayıncılığı konusunda hızla büyümeye başlamıştır. Mersin FM kısa sürede bölgesinde en çok dinlenen radyo* olma başarısını göstererek sektöründe tartışmasız lider konuma yükselmiştir. Bu başarı 2002 yılında Radyo MER’ in ,2008 yılında YÖRÜK FM’ İn,2012 yılında İÇEL FM ve İÇEL TV nin gruba katılmasını sağlamıştır. Tepe Medya Grup bünyesinde bulunan radyolar farklı yayın formatları ile geniş dinleyici kitlelerine ulaşmaktadırlar.
Number1 FM

Number1 FM

Number 1 FM, merkezi İstanbul'da olan bir radyo istasyonu. Karasal yayının yanı sıra Türksat 3A uydusu üzerinden de dinlenebilmektedir. 1992 yılında Londra'da Ömer Karacan tarafından kurulmuş Türkiye'ye yayın yapan ilk radyolardan biridir. 1994 yılında İstanbul'daki stüdyolarına taşınarak buradan yayın yapmaya başlamıştır.
Park FM

Park FM

Park FM, Türkiye’nin dört bir yanından göç etmiş insanların kültürel yapısı araştırılarak hazırlanan halk müziği ve bozlak arşiviyle yayında.
Radyo A

Radyo A

1998 yılında yabancı müzik yayını yapan bir radyo istasyonu olarak Anadolu Üniversitesi bünyesinde kurulan Radyo A’da, kurulduğu günden bu yana 24 saat yayın yapılıyor, yayınların 16 saati canlı olarak gerçekleştiriliyor.
Radyo Ihya

Radyo Ihya

Allah ve Peygamberi’ne olan derin sevgiyle, 1 Nisan 1994’te “Hak ve Hakikati Anlatmak” uğrunda yayın hayatına başlayan İhya Radyo, bu güzel serüvenini hala yaşatmaktadır. Sohbetler köşemizdeki “Rahmet Yağmuru” programımız pek çok soru ve sorunların devası olmuş ve olmayada devam etmektedir. “Gaziantep’in Sesi Güneydoğunun Yükselişi” parolasıyla başarı zirvelerini yakalamaya çalıştık, bu konudaki başarımızı dinleyenlerimize ve bizlere emek veren gönüllülerimize borçluyuz. “İhya radyo Haktan Halka Rahmettir” sloganıyla, Hakkı Hak olarak bildirme azmi içinde olduk.
Radyo Kent

Radyo Kent

Radyo Kent Kırşehir merkezinden Orta Anadolu bölgesine bozlak ve yöresel ağırlıklı yayın yapan bir radyo istasyonudur. Radyo Kent Canlı Dinle, Pop Müzik Yayınıyla Ankara Polatlı Radyosu Olan Dinliyorsunuz. Ankara’nın Polatlı ilçesine ait olan Radyo Kent Polatlı yayın hayatına başladığından günümüze kadar öyle iki isimle adını Ankara ve çevresinde duyurmaya başlamış ki bu istikrarını da hala sürdürmektedir.
Radyo Onbes FM

Radyo Onbes FM

İnsan ruhuna hitap eden tatlı nağmeleri, misafirlik tadındaki hoş sohbetleri, dini ve kültürel değerlerimizi ele alış tarzıyla ilkeli yayın anlayışını sürdüren Semerkand Radyo, kırkın üzerinde programı, deneyimli programcıları ve teknik ekibi ile yayın hayatını daha iyiyi ve daha güzeli bulma çabasıyla sürdürüyor.
Radyo Ülkü

Radyo Ülkü

Yolunuz ve radyonuz Ülkü FM'le açık olsun. Mersin Merkez de karasal yayın yapan Radyo Ülkü'nün gerçek sosyal medya alanı bu hesaptır... Radyo Ülkü markası, marka tescili ile MBRT Yayıncılık Tic. AŞ, tarafından temsil edilmektedir. Soysal medyada benzer isimlerle bizi karıştırmayınız. Burası Mersin ve biz Radyo Ülküyüz.
Radyo Umut FM

Radyo Umut FM

Radyo UMUT, 23 Haziran 1995 Yılında deneme yayınlarına başlayıp 15 Ağustos 1995 Yılında, Ünlü ozan Mahzuni ŞERİF ve Sebahat AKKİRAZ konseriyle Canlı yayınlarına Merhaba dedi. Siz Türkü dostlarının Türkülere vermiş olduğu destekle o günlerden bu günlere kadar türkülerimizi yaşata geldi.. Radyo UMUT varoldukça türkülerimiz yaşayacaktır… Geçmişten gelecege yaşayan tek türkü frekansı Radyo UMUT ”Umudunuz Umudumuzdur” Nezaman radyonuzun başına otursanız, nerede bir umut ararsanız orada karşınıza Radyo UMUT çıkar. Radyo UMUT sazıyla, Sözüyle, Türküleriyle yanınızda yanıbaşınızda. Umudunuz umudumuzdur Radyo UMUT Radyo UMUT Sevgi demek, Radyo UMUT Barış demek.
    1 2